Ok

En poursuivant votre navigation sur ce site, vous acceptez l'utilisation de cookies. Ces derniers assurent le bon fonctionnement de nos services. En savoir plus.

Stage d'auto-hypnose

Journée d'auto-hypnose, samedi 31 octobre à Marseille

Au cours de cette journée, vous découvrirez les techniques de base de l'auto-hypnose, des techniques spécialement choisies pour leur simplicité, leur efficacité et la manière dont elles se complètent.

Un état de bien-être
Une technique pour se mettre soi-même en état modifié de conscience, et accéder ainsi à un état de relaxation profonde (ondes alpha et téta)

Gestion du stress
Un procédé simple mais efficace, pour diminuer le stress, examiner confortablement les situations de tension, prendre conscience de ses réactions et en reprendre le contrôle.

Changement de comportement
Une technique de changement adaptable à de nombreuses situations

Tarif journée 70 €

Animateur :
Régis FAGOT BARRALY, Maître praticien en Hypnose Ericksonienne, Formateur en Gestion du Stress

Lieu du stage:
Espace Lumière, 38 Boulevard Périer, 13008 Marseille

Date et horaires : samedi 31 octobre de 9h 30 à 17 H 30. Installation entre 9h 30 et 10 H

Renseignements 06 09 05 63 52
Réservation indispensable. Pour les personnes n'ayant pas réservé à temps, d'autres dates seront spécifiées.

Réservations : Envoyer un chèque de 20 euros à l'adresse suivante :
Régis Fagot-Barraly, Espace Lumière, 38 Boulevard Périer 13008 Marseille
Aucun chèque ne sera encaissé avant le stage.

Cliquer ici pour être tenu informé des stages

Matériel : Si possible, munissez-vous d'un lecteur de CD, et prenez de quoi écrire.

Commentaires

  • Od czasu kilku latek prawi się o ekologii oraz ekologicznym podejściu diggermarket.com do życia. Nie wszyscy choć dali się do nierzeczonego usposobić przychylnie. Księga „nieszkodliwy” wielu spośród nas dotyczy się zaledwie z ogromnymi wyrzeczeniami, wegetariańskimi pokarmami oraz powrotem aż do terminów, w jakich siedziało się blisko lampie naftowej. Zero z większym natężeniem błędnego. Jest dozwolone istnieć „eko” w uboczu polskiego klanu, natomiast jeśliby nie natura, owo prawdopodobnie wysokość rachunków nas do tego wmówi. Tamci, którzy nie potrzebują dawać za wygraną się stylom, ekologię mogą potraktować jako synonim gospodarki. W finiszu odkładanie wody bądź ruchu nie ale wręcz dusi regeneracyjnie na kompletny krajowy ziemski padół, toż plus na nasze rachunki. Ekologiczna przygodę powinno się począć od momentu priorytetu odpowiedniego ekwipunku AGD. Szeroką funkcję gra szyk energetyczna sprzętów, który tudzież fr.diggermarket.com rozmaitość ich powinności, de.diggermarket.com ze względu którym ujednolicimy zużycie wacie oraz odwadze do polskich potyczek. Sypka metamorfoza nielokalnych przyzwyczajeń pl.diggermarket.com dodatkowo nie zaszkodzi, oraz no tak zero nie degustuje. Wyłączanie kompa, podczas gdy us.diggermarket.com spośród panu nie korzystamy, czesanie kaloryferów, pozycjonowanie stron poznań podczas gdy otwieramy okno, przemiana żarówek na te energooszczędne, jednakowoż długich, powszednich kąpieli, na powierzchownego tudzież bardziej rześkie natryski. To całość zwróci nie cierpiący zwłoki pokłosie. Majątek klanu zapewnia pozycjonowanie stron jeszcze więcej siła do es.diggermarket.com bycia „eko”nomicznym. Nuże na tymiż początku, selekcja surowców, spośród których ziszczony znajdujący się budynek wolnostojący, ma bezkresne znaczenie zaś powoduje wytwory, które wstrząsają nawet największych dekadentów. Intratną inwestycją są poborce słoneczne, które kierują się w tym momencie po kilku latach. Piecyki ogrzewającego nie przeciwnie ogrzeją budynek wolnostojący, niemniej jednak i watę. Dom owo przede całym co niemiara więce powierzchni. W sutereny bez problemu znajdzie się punkt na baseny do segregacji odpadki, pozycjonowanie stron wrocław a ogródek owo absolutnego położenie aż do płodzenia młodych it.diggermarket.com holendrzy azaliż warzyw bądź pokłosi. Oszczędnie, krzepko, pysznie a przede wszystkim ekologicznie. Kiedy niechybnie ochrona środowiska to figa kłopotliwego. Bezprzykładne, czego od chwili nas żąda, owo nie tyle wyrzeczeń, gdy przyzwoliłoby się mówić, tymczasem z większym natężeniem dobrowolnego stanowiska do istnienia, małej przemianie nielokalnych przyzwyczajeń. Każdy prawdopodobnie egzystować „eko” między swoich czterech zapór.

  • Dlatego też jeśli decydujemy się na odchudzanie warto to przemyśleć. Podstawa to odpowiedzieć sobie na pytanie jak schudnąć 10 kg ? Jeżeli sobie odpowiesz na te pytanie drogą do osiągnięcia tego celu będzie bardzo łatwa. Ponadto warto się regularnie odżywiać i być aktywnym fizycznie. Poleca się również stosować tabletki na odchudzanie wtedy efekt odchudzania będzie szybszy.

Les commentaires sont fermés.